אודות

לראות, לגעת, להרגיש, להתרגש. שיש אורי מתמחים בתחום השיש מזה מעל לעשור ומחזיקים אולם תצוגה גדול ומרשים ומפעל עיבוד, יצירת ועיצוב משטחי שיש. אנו מבצעים שלל עבודות בוטיק לרבות מטבחים, חדרי רחצה, מדרגות, חיפויים, בתי מלון ומסעדות. את הייצור והעיבוד אנו מבצעים כאן אצלנו ומלווים באופן אישי כל פרויקט, משלב ההתלבטות והבחירות הראשוניות, דרך מדידה ברמה הגבוהה ביותר ועד התקנת השיש עם צוות מקצועי.

אנו מזמינים את לקוחותינו להגיע אל אולם התצוגה כדי לראות במו עיניהם את השיש בגודל אמיתי ולהרגיש את הטקסטורה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אבני שיש לרבות אבנים טבעיות ושיש סינטטי ולבחור את המשטח המתאים ביותר לכל חלל.

המפעל שלנו

חברת שיש אורי אחראית על כל שלבי העבודה. אנו מחזיקים במפעל ובו מכונות CNC מהמתקדמות שאפשר למצוא. את החיתוך והעיבוד אנו מבצעים כאן אצלנו בעבודת כחול לבן ואנו אחראיים להביא לכל פרויקט את האיכות הגבוהה ביותר. שיטות העבודה הייחודיות בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת, הם אלו שמאפשרים לנו להפוך כל משטח, בין אם הוא בבית הפרטי ובין אם הוא בשטח העסקי, במלון או במסעדה, לייחודי ומרשים.

בין לקוחותינו

לקוחותינו מעריכים איכות, רמה גבוהה ואת עבודת הגימור המדויקת של השיש. שיש אורי מעניקה שירות ללקוחות פרטיים בעיצוב המטבח, חדרי הרחצה, מדרגות וחללים נוספים. לקוחות עסקיים ובהם רשתות בתי מלון, בתי קפה ומסעדות, נהנים מליווי מלא משלב הבחירה, דרך מדידות דיגיטליות מדויקות, עיבוד במקום והתקנה.

הצוות שלנו מתייחס לכל עבודה באופן אישי ודואג כשהמטרה היא לייצר מראה אלגנטי ומעורר השראה בכל מקום אליו אנו מגיעים.  

דילוג לתוכן