אדריכלים

מירב סופר-אדרי

מעצבת פנים

"אם אני יכולה לדמיין את זה- אני יכולה לעצב את זה" (וולט דיסני).

יכולות מקצועיות, מעצבת ומלבישה דירות, מפקחת על הפרוייקטים, לב ענק ואוזן קשבת.

הלקוחות שלי, מפרגנים, יודעים שיש על מי לסמוך וחוזרים אלי בפרוייקט הבא.

אוהבת אנשים, נושמת אסתטיקה, ומגישמה לכם חלומות. מזמינה אתכם לחלום בגדול ואני כבר אדאג לכל הפרטים הקטנים.

אלון כהן

אדרכיל

סטודיו אלון כהן מתמחה באדריכלות קונספטואלית ותכנון פנים לבתי יוקרה פרטיים וחללים ציבוריים בישראל ובעולם.

הסטודיו הוקם בשנת 2007 ע”י אלון כהן, בוגר הנדסאי אדריכלות, ומוכר בשם טביעת חתמו הייחודית והתכנון האדריכלי המותאם לכל פרויקט באופן פרטני.

אנו שמים דגש על הגשמת חזונו של הלקוח תוך יישום עקרונות מנחים ועיצוביים כגון שימוש נכון בחלל, מיקסום תאורה טבעית, פונקציונליות וכן שימוש בפלטת חומרים טבעית.

קרן בלוך אליאב

אדרכילית

מעצבת פנים בעלת תפיסת עולם מיוחדת בכל הנוגע לעיצוב החלל שאנו קוראים לו בית. בתפיסתה היא משלבת בין רוח, חומר ושפע מדויק. כל תהליך עיצוב מביא בחשבון את הנפשות שאמורות להתגורר בו ומתוכנן כך שיתאים בדיוק עבורן.

במסגרת עבודתה עוסקת בשיפוצים פרטיים של דירות, משרדים, מרפאות, חנויות ומלונות. מאז שנת 1999עוסקת בתחום ממשרדה שבתל אביב ומספקת שירות אמין ואישי.

אורן ביטון

אדריכל

ביטון אדריכלים הינו סטודיו בוטיק לאדריכלות ועיצוב פנים .
המשרד מתמחה בתכנון ועיצוב של בתים פרטיים פנטהאוזים, משרדים , וחללים מסחריים , המשרד מתאפיין בקו מודרני ,נקי ומוקפד תוך שימוש בחדשנות חומרים והשראה.

דרורית שפירא

אדרכילית

את כל זה אני משלבת בעבודה שלי כמעצבת פנים; מעצבת ומתאימה בתים לאנשים שגרים בהם. מדייקת בפרטים הקטנים ובחוויית הלקוח ולכן עובדת עם שיש אורי. בגלל הדיוק. בגלל השרות. בגלל המקצועיות. בגלל היושר והאמינות. וכן, גם בגלל הכיף שבעבודה המשותפת.

שי וקנין

אדרכיל

שי הום דיזיין הינו משרד תכנון ועיצוב אדריכלי
הקיים מזה כ- 20 שנים, והחל את דרכו כמשרד לתכנון בתים פרטיים, עם השנים התקדם והתמקצע בתכנון פרוייקטים גדולים יותר כגון: מבני תעשייה, אולמות תצוגה, מבנים ציבוריים וממשלתיים, תכנון ועיצוב משרדים ועוד..

החל מהמפגש הראשוני עם הלקוח אנו דואגים לברר את כל צרכי הייסוד החשובים לכם להקשיב ללב שלכם ולראות את החלל מבעד לעיניכם עם ניסיון רב שנים במאות פרוייקטים שונים, אנו נלווה אתכם בליווי צמוד ואישי בכל שלבי הפרויקט ונעמיד עצמנו לרשותכם בכל שאלה ובעיה.

דילוג לתוכן